Kiedy zdecydują się państwo się na grawer, proszę przyglądnąć się zdjęciu powyżej. Widać na nim 3 zdjęcia. Pierwsze gdzie światło pada od przodu oświetla całą twarz i jednocześnie ładnie podkreśla cienie i zarysy twarzy. Zdjęcie jest czyste, nierozmazane, ostre, co czyni je doskonałym przykładem do grawerowania.

Drugie zdjęcie, ciemne, twarzy prawie nie widać. Takie zdjęcie jest odrzucane z miejsca, z doświadczenia wiemy że nawet jak się to wygraweruje to nie wygląda za ciekawie. Zdjęcie 3, bardzo ciemne twarze i zła jakość zdjęcia.

To są skrajne przypadki zdjęć które się nie nadają. Wiele klientów przychodzi ze zdjęciami z pogranicza tych widocznych powyżej, nie polecamy używania tego typu fotografii. Jeżeli zdjęcie jest oświetlone, ostre lub po prostu choć w połowie podobne do przykładu 1-go to śmiało zapraszam do sklepu, w przeciwnym wypadku proszę o email ze zdjęciem a my doradzimy czy zdjęcie się nadaje.

Ważne

Nie trzeba mieć konta na allegro żeby dokonać zakupu. Wystarczy, że zamówisz jako użytkownik niezalogowany. Po zakupie, w opisie aukcji (na środku) jest formularz zamówienia lub email gdzie dodaje się zdjęcie i napis z tyłu do grawerowania.

Jak zapłacić na allegro

Jeżeli jeszcze nigdy państwo nie używali płatności allegro, poniżej jest łatwy opis krok po kroku.


Jeżeli wybiorą państwo przelew tradycyjny a zależny państwu na czasie, proszę przesłać potwierdzenie wpłaty (zrzut ekranu lub zdjęcie przelewu) ponieważ grawerowanie zaczynamy dopiero kiedy dojdzie wpłata a to może potrwać 1-2 dni. Jeżeli mają państwo jakieś pytania, to można skorzystać z naszej strony w zakładce kontakt.