Zastanawiałeś się kiedyś czemu prezent dla dziewczyny na urodziny jest przeważnie nie trafiony? Wyobraź sobie, że dziewczyna to nie robot w kuchni czy do sprzątania. Kiedy ze szczerym poświeceniem spędzasz godziny na szukaniu, jaki by tu wybrać prezent dla dziewczyny na urodziny, spostrzegłeś świetną okazję sokowirówki do kartofli firmy X? Chciałbym byś zrozumiał mnie dobrze, nie ma nic złego w sokowirówce, rozumiem, że kierowałeś się logiką. Po co kobieta ma trzeć na tarce zamiast wrzucić zmiksować i placki ziemniaczane podane do stołu w mgnieniu oka. Czas stracony na przygotowanie może więcej poświęcić Tobie ;) Trzeba przerwać te fantazje zanim wykiełkują bardziej. Takie pomysły na prezent dla dziewczyny na urodziny nie mają praktycznego odzwierciedlenia „dla nich” No chyba, że chcesz w następną sobotę w nagrodę za Twój prezent dla dziewczyny rozbolała ją głowa i trwała przez co najmniej tydzień, ale jeżeli jesteś uparty i chcesz zaryzykować to daj znać na email, chętnie to wkleimy Twoją historię.

A wiec jaki powinien być prezent dla dziewczyny na urodziny?


Może przytoczę tutaj „Obraz Miłości” który sformułował mój były szef. Powszechnie wiadomo żeby zrozumieć kobietę trzeba encyklopedii a znając mały trik zdobędziesz jej przychylność w prawie każdej sytuacji. Badania przeprowadzone na grupie kobiet dają do myślenia. Kobieta kiedy się zakochuje w jej organizmie pojawia się zwiększony poziom fenyloetyloaminy (grupa amfetamin), podobnie jak u osób wykonujących ćwiczenia fizyczne. Jej działanie powoduje te same skutki co narkotyki: pewność siebie, pobudzenie, bezsenność, poprawę nastroju. Podniesiony poziom PEA zwiększa wydzielanie noradrenaliny, a ta – dopaminy. PEA i dopomina działają jak środki dopingujące i dodają skrzydeł. Zwiększa się bicie serca, brak koncentracji, euforia. Nazywając to po imieniu, dokładnie te same reakcje co wywołują strach i stres, wywołują efekt miłości. Jeżeli połączymy ich wydzielanie z jakąś pozytywną czynnością, zwiększymy aktywność obszaru mózgu zwanym ścieżką nagrody.

Taki wywód skoro rozmawiamy jaki kupić prezent dla dziewczyny na urodziny?


Ścieżką nagrody dochodzimy do meritum. Spraw byś był w tym samym miejscu co ćwicząca, zestresowana Lub wystraszona kobieta. Dostarcz jej odpowiedni poziom adrenaliny, wszystko to w pozytywnym znaczeniu, a uruchomisz w niej te same reakcje chemiczne co przy zakochaniu. Przypomnij chwile kiedy oboje byliście pod wpływem adrenaliny np. zajęcie przed skokiem na linie? Przywołasz pozytywne wspomnienia i uczucia. A jeżeli planujesz prezent dla dziewczyny na urodziny i nie masz jeszcze pomysłu to już dziś zaplanuj przyszłość. Prowokuj chwile gdzie wydziela się najwięcej adrenaliny i rób jak najwięcej zdjęć. Wytwórz w jej umyśle „obraz miłości” które będziesz mógł przywoływać wielokrotnie w przyszłości. Pierwsze 2 lata to czas kiedy zakochanie jest najintensywniejsze i danej sytuacji towarzyszy lawina pozytywnych emocji. Rozważ naszą propozycje i wygraweruj jeden z naszych produktów jako prezent dla dziewczyny na urodziny. Grawerowane zdjęcia uwiecznią wasze najlepsze wspomnienia, które znaczą więcej niż drogi perfum czy kolejna bielizna, bo są dobrze znane i osobiste. zobacz również prezent dla mamy lub taty w naszej galerii.