Grawerowane zdjęcie jako prezent dla mamy na urodziny do doskonały upominek którego nie powstydzi się nawet wytrawny poszukiwacz unikatów. Wygraweruj dedykację, tekst z informacją lub zdjęcie. Czy może być lepszy prezent dla mamy na urodziny jak Twoje zdjęcie z dzieckiem i tekstem na odwrocie? Tak może być, mogą być dwa zdjęcia z obu stron. Nie ma znaczenia czy będzie to brelok do kluczy, nieśmiertelnik na srebrnym łańcuszku lub zapalniczka typu zippo. Każdy proponowany prezent dla mamy na urodziny sprawi jest niesamowitą radość z uwagi na to, że będzie unikatowy, bo spersonalizowany dokładnie do jej oczekiwań. Jeżeli już wiesz jakie wybierzesz zdjęcie, miej na uwadze kilka czynników które odpowiadają w 100% na to jak zostanie wygrawerowany końcowy prezent dla mamy na urodziny. Poszukaj nie tylko zdjęcie, które Ci się najbardziej podoba, ale również pod względem jego jakości.

Jakie zdjęcie na prezent dla mamy na urodziny?


Mam na myśli dokładnie jego ostrość, czy nie jest rozmyte, lub zaciemnione. Jeżeli zdjęcie jest robione w nocy, prawdopodobnie się nie nadaje do grawerowania chyba, że twarz (bo na niej głownie się skupia grawerowanie) jest dobrze oświetlona z przodu. Tak samo jeżeli zdjęcie jest prześwietlone. Kiedy nie widać zarysów twarzy lub jej części, takie zdjęcie będzie wygrawerowane z brakiem detali i w efekcie, z naszego doświadczenia, nie wygląda to zbyt szałowo. Dlatego w czasie kiedy będziesz robić zdjęcie, które później posłuży jako prezent dla mamy na urodziny w naszym sklepie, to postaraj się żeby twarze były blisko siebie, jeżeli chcesz by na zdjęciu były dwie osoby. Postaraj się również by były dobrze doświetlone z przodu. Najładniej wychodzą zdjęcia z zarysowanymi cieniami twarzy (dlatego twarze starszych osób wychodzą super) i włosów. Najlepiej jak wyślesz do nas na email zdjęcie, które chcesz wygrawerować a my doradzimy czy prezent dla mamy na urodziny w Twoim indywidualnym przypadku zda swój egzamin.

Kreatywność to nie tylko prezent dla mamy na urodziny


Podsumowując, zauważyliśmy ze dziś wiele sklepów skupia się na produktach, w prawdzie niszowych, ale nadal nie spersonalizowanych. Naszym zdaniem łatwo jest kupić drogi prezent, który pójdzie w odstawkę na pulkę lub gorzej, do ciemnej komórki. Nasza propozycja, która oferuje prezent dla mamy na urodziny, to również sprytny sposób aby przekazać ważną informacje. Mamy klientów którzy nawet w ten sposób informują o ważnym wydarzeniu, chęci przystąpienia do projektu (wiadomość dla szefowej) Wszak najłatwiej wykorzystać uroczystość by zasugerować, kogo brać pod uwagę, kiedy zwolni się fotel kierowniczy. Kreatywność nie zna granic tak samo jak innym, podejrzewam, że w Twojej głowie zawitał pomysł, jak wykorzystać wspólne zdjęcie i przełożyć prezent dla mamy na urodziny w jakiś ważny dla Ciebie interes. Pozdrawiam i życzymy udanych pomysłów, a jeżeli interesuję Cie prezent dla taty to polecamy kwadratowy brelok.