Pamiętam mój pierwszy prezent dla taty jakim obdarowałem go na dzień ojca. Konkretny skórzany szeroki pasek, żeby wiedział kto nosi spodnie w domu. Tak mi doradzała siostra, podstępna zołza. Ja młokos sam chciałem podobny pasek, coś w stylu Chuck Morris. Z grubej skóry, ogromną chromowaną sprzączką a na niej wytłoczone amerykańskie ciągniki siodłowe jak w słynnym filmie "konwój”. Była to dla mnie boląca lekcja, żeby następnym razem kiedy będę wybierać prezent dla taty zastanowić się dwa razy nad wyborem, ponieważ dzień ojca może minąć i nastąpią w końcu te dni kiedy coś zbroję. Kolejna lekcja to podchodzić z dystenem na pomysł na prezent dla taty od siostry. Przeanalizować czy to czasem nie kolejny podstęp aby aniołkowy słodziak wkupił się w objęcia swojego ulubienica na dzień ojca, z szyderczym uśmiechem podpowiadając że to był jej pomysł. A ukrytkiem podrzucając karteczkę z podpisem "wiesz co z tym zrobić” była stanowczo skierowana w moja stronę zauważając wskazujący jej palec na mnie.

Wybierając zły prezent dla taty licz się z konsekwencjami


Od tamtej pory minęło kilka lat, nauczyłem się, że nawet najfajniejszy i najbardziej pasujący prezent dla taty na dzień ojca, z drogiej strony może być druzgocący w skutkach. Pewnie nie raz się spotkałeś/aś w swoim życiu z podobnymi konsekwencjami i stwierdzając: nie zawsze prezent dla taty będzie trafiony na wielu płaszczyznach. Od tego feralnego dnia gdzie kupiłem prezent dla taty, zaczęły się moje poszukiwania idealnego upominku z korzyścią dla mnie. Wiec kolejny dzień ojca spędziliśmy w wesołym miasteczku, bez gapiów, podstępów i złych wrażeń. Tylko ja mój prezent dla taty i on sam. Świetna chwila, przywołująca miłe wspomnienia i dobrze spędzony czas. Obecnie choć jestem nie pełnoletni to marzy mi się przejażdżka jakimś super samochodem, oczywiście ja kierując. Do wyrobienia prawa jazdy jeszcze trochę, wiec zadowolę się pomysłem na przyszłość, a na razie zaprezentuję prezent na dzień ojca który jest równie ciekawy i zdecydowanie pozytywnie zakręcony, aby przyjrzeć mu się z bliska i stwierdzić, czy nadaje się również dla Ciebie, bo chyba po to tu jesteś? zobaczyć galerię naszych wykonanych produktów i zaczerpnąć większej informacji.

Prezent na dzień ojca skrojony dla Twoich potrzeb


Jeżeli Twój tata to zagorzały koneser tytoniu, któremu nie straszne zamulone od trucizny płuca, to w naszej ofercie znajduje się konkretna propozycja na prezent dla taty na dzień ojca. Jest to zapalniczka na benzynę z grawerem w stylu zippo. Dlaczego właśnie ona? Otóż możesz dodać tam swoje zdjęcie a że jest tam dość dużo miejsca, to można śmiało wygrawerować dwie osoby (Ty i Twój tata?) na jednej stronie z podpisem na górze i na odwrocie. Można również dodać zdjęcie z obu stron, to już zależy od Ciebie, jakie konfiguracje będą najlepsze. W galerii znajdują się gotowe grawery, wiec możesz stwierdzić czy jest to właściwy wybór na prezent dla taty, a jeżeli masz więcej pytań po prostu zapytać o szczegóły emailem a my z chęcią na nie odpowiemy.